Vårt team

Vårt team

Her hos Intro er den aller viktigste ressursen menneskene som jobber her. Hver enkelt person er en mester på sitt felt, men det er som et team vi får alle stjernene til å skinne!

Intro som arbeidsplass skal være trygg og lønnsom, samtidig som vi skal ha det inspirerende og gøy på jobb. Medarbeidere som trives, presterer også sitt beste. Det håper vi at du som kunde også vil merke.

Mia Kjeldstad Hansen

Daglig leder

mia@intro-design.no

+47 92 41 26 83

Line Enger Nygaard

Prosjektleder/deleier

line@intro-design.no

917 55 788

Heidi Steen

Marked/deleier

heidi@intro-design.no

466 96 616

Tina C. Gogstad

Interiørdesigner prosjekt

tina@intro-design.no

+47 91 90 74 46

Kristine Berger

Interiørarkitekt / Stylist

berger@intro-design.no

+47 40 48 40 60

Caroline Høst

Interiørarkitekt / Stylist

caroline@intro-design.no

+47 46 97 59 67

Hilde Hammer

Interiørdesigner / Stylist

kontakt@intro-design.no

+47 91 90 64 46

Elin Olsson

Interiørdesigner / Stylist

elin@intro-design.no

919 02 321

Christina Persson

Interiørdesigner freelance

kontakt@intro-design.no

23 33 66 50

Saba Lordejani

Interiørdesigner / Stylist

saba@intro-design.no

919 01 930