Vårt team

Vårt team

Her hos Intro er den aller viktigste ressursen menneskene som jobber her. Hver enkelt person er en mester på sitt felt, men det er som et team vi får alle stjernene til å skinne!

Intro som arbeidsplass skal være trygg og lønnsom, samtidig som vi skal ha det inspirerende og gøy på jobb. Medarbeidere som trives, presterer også sitt beste. Det håper vi at du som kunde også vil merke.

Hilde Kristine Hugsand

Eier

hilde@intro-design.no

Mia Kjeldstad Hansen

Daglig leder

mia@intro-design.no

+47 92 41 26 83

Janneche Willersrud

Interiørarkitekt

janneche@intro-design.no

+47 23 33 66 50

Kristine Berger

Interiørarkitekt / Stylist

berger@intro-design.no

+47 40 48 40 60

Caroline Høst

Interiørarkitekt / Stylist

caroline@intro-design.no

+47 46 97 59 67

Tina C. Gogstad

Interiørdesigner / Stylist

tina@intro-design.no

+47 91 90 74 46

Hilde Hammer

Interiørdesigner / Stylist

kontakt@intro-design.no

+47 91 90 64 46

Christina Persson

Interiørdesigner

kontakt@intro-design.no

23 33 66 50